| Part Number | W25P222AF-4A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 699970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | W25P222AF-4A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | W25P222AF-4A |
| Datasheet download |
| Part Number | W25P222AF-4A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-W25P222AF-4A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-W25P222AF-4A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TPS2044ADRG4 SOIC16 New Original Download PDF datasheet for TPS2044ADRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC2843AJ CDIP New Original Download PDF datasheet for UC2843AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | V300C5C100BL Original Package New Original Download PDF datasheet for V300C5C100BL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC4501CDR SOP8 New Original Download PDF datasheet for TLC4501CDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS71711DCK SC70 New Original Download PDF datasheet for TPS71711DCK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS62007DGS TI New Original Download PDF datasheet for TPS62007DGS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | URD21F224MB Original Package New Original Download PDF datasheet for URD21F224MB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HCT00A sop3.9 New Original Download PDF datasheet for TC74HCT00A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XEL22L SOP8 New Original Download PDF datasheet for XEL22L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC2925T-E2 TO252 New Original Download PDF datasheet for UPC2925T-E2.pdf |