| Part Number | X4003M8IZ-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 227960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X4003M8IZ-2.7A MSOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X4003M8IZ-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X4003M8IZ-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MSOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X4003M8IZ-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X4003M8IZ-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TN87C196NT PLCC New Original Download PDF datasheet for TN87C196NT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HC367AFN SOP16 New Original Download PDF datasheet for TC74HC367AFN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TP3410J304X14CDA DIP New Original Download PDF datasheet for TP3410J304X14CDA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UMG8 SC70-5 New Original Download PDF datasheet for UMG8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TK11806 ZIP/10 New Original Download PDF datasheet for TK11806.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA1599T SOP-20 New Original Download PDF datasheet for TDA1599T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UG10-TR-X-2 QFP New Original Download PDF datasheet for UG10-TR-X-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z8H172T TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for Z8H172T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD71051L-10 PLCC New Original Download PDF datasheet for UPD71051L-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS6121C(M)LF SOP New Original Download PDF datasheet for TS6121C(M)LF.pdf |