| Part Number | X4043M8IZ-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 421730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X4043M8IZ-2.7A MSOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X4043M8IZ-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X4043M8IZ-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MSOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X4043M8IZ-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X4043M8IZ-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UPD6708GS-E1 SOP16 New Original Download PDF datasheet for UPD6708GS-E1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74LCX07FT TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TC74LCX07FT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA7442D SOP28 New Original Download PDF datasheet for TDA7442D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLE7237GS SSOP24 New Original Download PDF datasheet for TLE7237GS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2362IPSR SOP8 New Original Download PDF datasheet for TLV2362IPSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HC118A SOP New Original Download PDF datasheet for TC74HC118A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TK11240CMIL-G SOP6 New Original Download PDF datasheet for TK11240CMIL-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TCET1119 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for TCET1119.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WM8750BGEFL QFN-32 New Original Download PDF datasheet for WM8750BGEFL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W29GL064CB7S Original Package New Original Download PDF datasheet for W29GL064CB7S.pdf |