| Part Number | X4043S8IZ-4.5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 513990 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X4043S8IZ-4.5A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X4043S8IZ-4.5A |
| Datasheet download |
| Part Number | X4043S8IZ-4.5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X4043S8IZ-4.5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X4043S8IZ-4.5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TLE2022AIP DIP New Original Download PDF datasheet for TLE2022AIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TZM5230B-GS084.7V LL34 New Original Download PDF datasheet for TZM5230B-GS084.7V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TSUM1PLR-LF QFP New Original Download PDF datasheet for TSUM1PLR-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMD3438-1 QFP24 New Original Download PDF datasheet for TMD3438-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XCV300-4BG352I BGA New Original Download PDF datasheet for XCV300-4BG352I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UN2210-(TX) SOT-23 New Original Download PDF datasheet for UN2210-(TX).pdf |
|
PART ELECTRONICS | X25C02SIT1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for X25C02SIT1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD780102HMC SOP-8 New Original Download PDF datasheet for UPD780102HMC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC2578IDWG4 SOP-24 New Original Download PDF datasheet for TLC2578IDWG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W83L951FG-A QFP New Original Download PDF datasheet for W83L951FG-A.pdf |