| Part Number | X40626V14-4.5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 883770 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X40626V14-4.5A TSSOP1.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X40626V14-4.5A |
| Datasheet download |
| Part Number | X40626V14-4.5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP1.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X40626V14-4.5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X40626V14-4.5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | VT82C587VP QFP New Original Download PDF datasheet for VT82C587VP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UMA3 SOT353 New Original Download PDF datasheet for UMA3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z8F082AHJ020SC SSOP New Original Download PDF datasheet for Z8F082AHJ020SC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X9258TS24 SOP-24 New Original Download PDF datasheet for X9258TS24.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XRP7664IDTR-F SOP New Original Download PDF datasheet for XRP7664IDTR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC3823AN DIP-16 New Original Download PDF datasheet for UC3823AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VCT7593P-FA-A1 BGA New Original Download PDF datasheet for VCT7593P-FA-A1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UNR9114J0L SOT-23 New Original Download PDF datasheet for UNR9114J0L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W520230 SOP14 New Original Download PDF datasheet for W520230.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC324G2 SOP New Original Download PDF datasheet for UPC324G2.pdf |