| Part Number | X5001V8IZ-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 531510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5001V8IZ-2.7A MSOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5001V8IZ-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5001V8IZ-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MSOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5001V8IZ-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5001V8IZ-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TSM-108-01-L-DV-M-TR Original Package New Original Download PDF datasheet for TSM-108-01-L-DV-M-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLP191B SOP-4 New Original Download PDF datasheet for TLP191B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X9312WP DIP8 New Original Download PDF datasheet for X9312WP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TL3474CDR SOP14 New Original Download PDF datasheet for TL3474CDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD7002C DIP New Original Download PDF datasheet for UPD7002C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLE2024CNE4 DIP-14 New Original Download PDF datasheet for TLE2024CNE4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC9323F-011 Original Package New Original Download PDF datasheet for TC9323F-011.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HC153AFN SOP New Original Download PDF datasheet for TC74HC153AFN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT6415 QFN48 New Original Download PDF datasheet for VT6415.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV320AIC12KIDBT TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TLV320AIC12KIDBT.pdf |