| Part Number | X5043S8I-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 218100 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5043S8I-2.7A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5043S8I-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5043S8I-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5043S8I-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5043S8I-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | VT6315N QFN48 New Original Download PDF datasheet for VT6315N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC612N2727MR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for XC612N2727MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | THS3061DGNRG4 MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for THS3061DGNRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMP86P807NG DIP28 New Original Download PDF datasheet for TMP86P807NG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS339ID SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for TS339ID.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WS-SR-1-01 N/A New Original Download PDF datasheet for WS-SR-1-01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS7233QPW TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TPS7233QPW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD179324GB-522-8ET 52-P-L.. New Original Download PDF datasheet for UPD179324GB-522-8ET.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMS9995NL DIP-40 New Original Download PDF datasheet for TMS9995NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC74UL04AAMR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for XC74UL04AAMR.pdf |