| Part Number | X5045M8IZ-4.5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 591500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5045M8IZ-4.5A MSOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5045M8IZ-4.5A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5045M8IZ-4.5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MSOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5045M8IZ-4.5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5045M8IZ-4.5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UPC2763T SOT6 New Original Download PDF datasheet for UPC2763T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W6630CR SSOP New Original Download PDF datasheet for W6630CR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS3514N DIP14 New Original Download PDF datasheet for TPS3514N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2475CN DIP16 New Original Download PDF datasheet for TLV2475CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMP470AVF48CCPGE TI New Original Download PDF datasheet for TMP470AVF48CCPGE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X5163S8I-2.7T1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for X5163S8I-2.7T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | V24A12C400A Original Package New Original Download PDF datasheet for V24A12C400A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W9145LB DIP-24.. New Original Download PDF datasheet for W9145LB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD78F0526AGB-GAG-AX QFP52 New Original Download PDF datasheet for UPD78F0526AGB-GAG-AX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TEA1521T SOP14 New Original Download PDF datasheet for TEA1521T.pdf |