| Part Number | X5165S8Z-4.5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 169250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5165S8Z-4.5A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5165S8Z-4.5A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5165S8Z-4.5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5165S8Z-4.5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5165S8Z-4.5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | VSX60MD35 Original Package New Original Download PDF datasheet for VSX60MD35.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UCC3957MTR-1 SSOP16 New Original Download PDF datasheet for UCC3957MTR-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC2252CPE4 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for TLC2252CPE4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8016 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TPC8016.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC17128EPI DIP-8 New Original Download PDF datasheet for XC17128EPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TJM4558CN DIP New Original Download PDF datasheet for TJM4558CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS73150DBVTG4 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for TPS73150DBVTG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HC163AF SOP-16 New Original Download PDF datasheet for TC74HC163AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | U2793B-NFSG3H19 SSOP20 New Original Download PDF datasheet for U2793B-NFSG3H19.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-2NB-EU Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-2NB-EU.pdf |