| Part Number | X5323S8I-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 533940 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5323S8I-2.7A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5323S8I-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5323S8I-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5323S8I-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5323S8I-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TS8121KLF SOP16 New Original Download PDF datasheet for TS8121KLF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VS1003B QFP New Original Download PDF datasheet for VS1003B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS78601 TI New Original Download PDF datasheet for TPS78601.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMPZ84C30AP-6 DIP28 New Original Download PDF datasheet for TMPZ84C30AP-6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TSC2046IZQCT QFN New Original Download PDF datasheet for TSC2046IZQCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLP2601(LF1F) SOP New Original Download PDF datasheet for TLP2601(LF1F).pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPA4411RTJ QFN20 New Original Download PDF datasheet for TPA4411RTJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD6604GS-404 SOIC5... New Original Download PDF datasheet for UPD6604GS-404.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2422AID SOP-8P New Original Download PDF datasheet for TLV2422AID.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TU24C08BS3 SMD New Original Download PDF datasheet for TU24C08BS3.pdf |