| Part Number | X5323S8IZ-2.7A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 732780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | X5323S8IZ-2.7A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | X5323S8IZ-2.7A |
| Datasheet download |
| Part Number | X5323S8IZ-2.7A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-X5323S8IZ-2.7A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-X5323S8IZ-2.7A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TEF6721HL/V1518 LQFP64 New Original Download PDF datasheet for TEF6721HL/V1518.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLE2021AIP DIP New Original Download PDF datasheet for TLE2021AIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WP91336L SOP-20 New Original Download PDF datasheet for WP91336L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WJLXT385LE TQFP14.. New Original Download PDF datasheet for WJLXT385LE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XPC823ZT66B2T BGA New Original Download PDF datasheet for XPC823ZT66B2T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC62GR4522MR SOT153 New Original Download PDF datasheet for XC62GR4522MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC90A41AF QFP New Original Download PDF datasheet for TC90A41AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLA-3M102-T SOP-16 New Original Download PDF datasheet for TLA-3M102-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC4VLX80-10FFG1148I Original Package New Original Download PDF datasheet for XC4VLX80-10FFG1148I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X9C103PZI DIP-8 New Original Download PDF datasheet for X9C103PZI.pdf |