| Part Number | XC2C400E-6FG456A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 413600 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | XC2C400E-6FG456A PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XC2C400E-6FG456A |
| Datasheet download |
| Part Number | XC2C400E-6FG456A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-XC2C400E-6FG456A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-XC2C400E-6FG456A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TN28F010-200 PLCC New Original Download PDF datasheet for TN28F010-200.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-241-04 Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-241-04.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA10086HT QFP New Original Download PDF datasheet for TDA10086HT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X24C44P(CAT24C44P) DIP New Original Download PDF datasheet for X24C44P(CAT24C44P).pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT233TCX-ADJ-001 BGA New Original Download PDF datasheet for VT233TCX-ADJ-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W8100B BGA New Original Download PDF datasheet for W8100B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VPC3230D QFP-80 New Original Download PDF datasheet for VPC3230D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS432ACT TO-92 New Original Download PDF datasheet for TS432ACT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8017(TE12L.Q) SOP8 P.. New Original Download PDF datasheet for TPC8017(TE12L.Q).pdf |
|
PART ELECTRONICS | TNETW1130GVF BGA New Original Download PDF datasheet for TNETW1130GVF.pdf |