| Part Number | XC3064A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 291940 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | XC3064A PLCC-8.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XC3064A |
| Datasheet download |
| Part Number | XC3064A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC-8.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-XC3064A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-XC3064A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TLE2084ACN DIP New Original Download PDF datasheet for TLE2084ACN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TL032IDRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TL032IDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA6651TT/C3/S3 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TDA6651TT/C3/S3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2370IDRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TLV2370IDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC3824DW TIUC New Original Download PDF datasheet for UC3824DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UM8398 DIP New Original Download PDF datasheet for UM8398.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TL3474CPWR SOP New Original Download PDF datasheet for TL3474CPWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TD27C010-150 DIP New Original Download PDF datasheet for TD27C010-150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA9852H/V2 QFP New Original Download PDF datasheet for TDA9852H/V2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W29C020P-90 PLCC New Original Download PDF datasheet for W29C020P-90.pdf |