| Part Number | XC3142A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 899810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | XC3142A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XC3142A |
| Datasheet download |
| Part Number | XC3142A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-XC3142A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-XC3142A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | XC2V4000-4BF957C BGA New Original Download PDF datasheet for XC2V4000-4BF957C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS40007DGQ(40007) MSOP New Original Download PDF datasheet for TPS40007DGQ(40007).pdf |
|
PART ELECTRONICS | VS75LBC184DR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for VS75LBC184DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8209 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TPC8209.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC1736DJC DIP New Original Download PDF datasheet for XC1736DJC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UAB-M9658-0C14 QFN New Original Download PDF datasheet for UAB-M9658-0C14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TK11851LTL SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TK11851LTL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XCV50EFG256AMT BGA New Original Download PDF datasheet for XCV50EFG256AMT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WM8223S QFN New Original Download PDF datasheet for WM8223S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VSP2262M PLCC New Original Download PDF datasheet for VSP2262M.pdf |