| Part Number | XLVC14A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 740650 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | XLVC14A TI New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XLVC14A |
| Datasheet download |
| Part Number | XLVC14A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TI |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-XLVC14A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-XLVC14A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | VLF3010AT-3R3MR87 SMD New Original Download PDF datasheet for VLF3010AT-3R3MR87.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UM6K31 SOT363 New Original Download PDF datasheet for UM6K31.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-223-MY Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-223-MY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UN5216-R(TX) SOT323 New Original Download PDF datasheet for UN5216-R(TX).pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC2706N DIP New Original Download PDF datasheet for UC2706N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS3809K33DBVTG4 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TPS3809K33DBVTG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC4020XLA-09PQ208C QFP208 New Original Download PDF datasheet for XC4020XLA-09PQ208C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC812C DIP New Original Download PDF datasheet for UPC812C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VC0578BRDB BGA New Original Download PDF datasheet for VC0578BRDB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS972IDT SOP8 New Original Download PDF datasheet for TS972IDT.pdf |