| Part Number | XY4102A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 617640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | XY4102A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XY4102A |
| Datasheet download |
| Part Number | XY4102A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-XY4102A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-XY4102A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TPS75625KC TO220-.. New Original Download PDF datasheet for TPS75625KC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC390252PV80 QFP New Original Download PDF datasheet for XC390252PV80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | US2K-E3/52T DO-214.. New Original Download PDF datasheet for US2K-E3/52T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC451G2 SMD14 New Original Download PDF datasheet for UPC451G2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS53125PWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for TPS53125PWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-J50-CY Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-J50-CY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WP90531 SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for WP90531.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC494C DIP New Original Download PDF datasheet for UPC494C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W79E2051AKG DIP-20 New Original Download PDF datasheet for W79E2051AKG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMS320DM6467TZUTD1 FCBGA5.. New Original Download PDF datasheet for TMS320DM6467TZUTD1.pdf |