| Part Number | YN006A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 490740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | YN006A SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | YN006A |
| Datasheet download |
| Part Number | YN006A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-YN006A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-YN006A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | XC61AC4002MR/XC61AC4202MR SOT-23 New Original Download PDF datasheet for XC61AC4002MR/XC61AC4202MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VNQ5160K SOP24 New Original Download PDF datasheet for VNQ5160K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TD62081APG DIP New Original Download PDF datasheet for TD62081APG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC3030A-7PC44C PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for XC3030A-7PC44C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC392AL/CL CDIP-8 New Original Download PDF datasheet for TC392AL/CL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS2901CD14 DIP-14 New Original Download PDF datasheet for TS2901CD14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XPC850DECZT50BUR2 BGA New Original Download PDF datasheet for XPC850DECZT50BUR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VNQ810 SOP28 New Original Download PDF datasheet for VNQ810.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VC0323TLDE QFN New Original Download PDF datasheet for VC0323TLDE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC61CC2702MR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for XC61CC2702MR.pdf |