| Part Number | gm72v161621ct-10kg |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 664140 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | gm72v161621ct-10kg TSSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | gm72v161621ct-10kg |
| Datasheet download |
| Part Number | gm72v161621ct-10kg |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-gm72v161621ct-10kg |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-gm72v161621ct-10kg |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EN25T80 DIP/SO.. New Original Download PDF datasheet for EN25T80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRKT41/08 Original Package New Original Download PDF datasheet for IRKT41/08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HMC346MS8GE MSOP8 New Original Download PDF datasheet for HMC346MS8GE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LDB211G7320C-001 0805C New Original Download PDF datasheet for LDB211G7320C-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EMH2407 EMH8 New Original Download PDF datasheet for EMH2407.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G3100A3R DFN-12 New Original Download PDF datasheet for G3100A3R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS1567M-742T SOP16 New Original Download PDF datasheet for ICS1567M-742T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRU3048CSTRPBF SOP New Original Download PDF datasheet for IRU3048CSTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FLG39.13/60023-1 Original Package New Original Download PDF datasheet for FLG39.13/60023-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FT809-2.93 SOT23 New Original Download PDF datasheet for FT809-2.93.pdf |