| Part Number | 871S1022EKLF |
|---|---|
| Manufacturer | Integrated Device Technology |
| Quantity in stock | 644750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Differential-to-0.7V Differential PCI Express\u00ae Jitter Attenuator |
| Category | RF & Microwave |
| Family | RF ICs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 871S1022EKLF |
| Datasheet download |
| Part Number | 871S1022EKLF |
|---|---|
| Family | 871S1022 |
| Moisture Sensitivity Level | 3 |
| Packaging | Tray |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Input Frequency | 100 MHz |
| Rad Hard | No |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Screening Level | Commercial |
| Minimum Input Frequency | 25 MHz |
| Pitch | 0.5 |
| Type | PLL Clock Generator |
| Output Frequency Range | 100 to 500 MHz |
| Package | 32VFQFN EP |
| Replacement Part Number | PART-871S1022EKLF |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Texas Instruments | PLL Frequency Synthesizer Single 36-Pin LLP EP T R Download PDF datasheet for LMX2541SQ2690E NOPB.pdf |
|
Integrated Device Technology | Zero Delay PLL Clock Driver Single 10MHz to 70MHz 28-Pin PLCC T R Download PDF datasheet for 74FCT388915TBJG8.pdf |
|
Infineon | INFBGSA 14RN10 E6327 SP001406392_ANTENNA - |
|
Integrated Device Technology | VCXO Jitter Attenuator & FemtoClock\u00ae Multiplier Download PDF datasheet for 810252DKI-02LF.pdf |
|
Integrated Device Technology | Crystal-to-LVPECL LVDS Clock Synthesizer Download PDF datasheet for 849S625BYILF.pdf |
|
Integrated Device Technology | FIELD PROG PLL SYNTHESISER - |
|
Silicon Labs | Programmable PLL Clock Generator Single 0.16MHz to 350MHz 24-Pin QFN Download PDF datasheet for SI5338H-B-GM.pdf |
|
AVX | Thin-Film Directional Couplers 4-Pin SMD Download PDF datasheet for CP0603A2140MNTR.pdf |
|
Texas Instruments | Programmable PLL Clock Generator Single Up to 1300MHz 64-Pin LLP EP T R Download PDF datasheet for LMK03806BISQE NOPB.pdf |
|
Integrated Device Technology | PLL Clock Driver Single 40-Pin VFQFPN Tray - |