| Part Number | CDCV857ADGGR |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Quantity in stock | 300370 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Zero Delay PLL Clock Driver Single 60MHz to 180MHz 48-Pin TSSOP T R |
| Category | RF & Microwave |
| Family | RF ICs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | CDCV857ADGGR |
| Datasheet download |
| Part Number | CDCV857ADGGR |
|---|---|
| Lead Finish | Gold |
| Max Processing Temp | 260 |
| Rad Hard | No |
| MSL Level | 2 |
| Product Dimensions | 12.5 x 6.1 x 1.15 mm |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | TSSOP |
| Pin Count | 48 |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Operating Temperature | 0 to 85 °C |
| Type | Zero Delay PLL Clock Driver |
| Package | 48TSSOP |
| Replacement Part Number | PART-CDCV857ADGGR |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Silicon Labs | Programmable PLL Clock Generator Dual 0.0025MHz to 200MHz 20-Pin QFN Bulk Download PDF datasheet for SI5350A-B04868-GM.pdf |
|
NXP | - - |
|
AVX | Thin-Film Directional Couplers 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CP0402A1960FNTR.pdf |
|
Texas Instruments | MCU 8-Bit CC1110Fx 8051 CISC 32KB Flash 2.5V 3.3V 36-Pin VQFN EP T R Download PDF datasheet for CC1110F32RHHT.pdf |
|
NXP | Tuners Digital Set Top Box 1002MHz 32-Pin HVQFN Tray Download PDF datasheet for TDA18250BHN C1K.pdf |
|
TDK | TDKCU4S0506BC-751-XR SMD CIRCULATOR 746~ Download PDF datasheet for CU4S0506BC-751-XR.pdf |
|
Digi International | XBEE SERIES 2 OEM RF MODULES Download PDF datasheet for A24-HASM-450.pdf |
|
Pulse | WWAN LTE P-SENSOR MAIN ANTENNA (JPN) - |
|
Texas Instruments | PLL Single 0.3MHz to 2.4MHz 16-Pin CDIP Tube Download PDF datasheet for CD4046BF3A.pdf |
|
Anaren | Power Divider 6-Pin SMD T R Download PDF datasheet for PD2425J5050S2.pdf |