| Part Number | B39182B8018P810 |
|---|---|
| Manufacturer | Qualcom-RF360 |
| Quantity in stock | 365380 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAW Filter 1747.5MHz 1842.5MHz 50Ohm SMD 8-Pin SMD |
| Category | Filter |
| Family | SAW Filter |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | B39182B8018P810 |
| Datasheet download |
| Part Number | B39182B8018P810 |
|---|---|
| MSL Level | 3 |
| Max Processing Temp | 260 |
| Rad Hard | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Lead Finish | Gold Over Nickel |
| Pin Count | 8 |
| Operating Temperature | -10 to 85 °C |
| Supplier Package | SMD |
| Product Dimensions | 2.5 x 2 x 0.5(Max) |
| Product Depth | 2 mm |
| Product Height | 0.5(Max) mm |
| Product Length | 2.5 mm |
| Replacement Part Number | PART-B39182B8018P810 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 2132.5MHz 50Ohm SMD 5-Pin QCS5P Download PDF datasheet for B39212B9615P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW FILTER, 940M, 1411 SIZE - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 942.5MHzFrequency 150Ohm 82nH SMD 5Pin Download PDF datasheet for B39941-B9401-K610.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 433.92MHz Frequency 50Ohm SMD 6-Pin DCC6E - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 881.5MHzFrequency 100Ohm SMD 5Pin QCS5I Download PDF datasheet for B39881B9432M410.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW TX MODULE GSM850 900 - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1747.5MHzFrequency 50Ohm SMD 6Pin DCC6C Download PDF datasheet for B39172B5085U410.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 2446.5MHz 50 Ohm SMD 5-Pin Download PDF datasheet for B39252B8312P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW FILTE,FULL BAND 41,2016 SIZE, SINGLE - |
|
Kyocera | SAW DPX 2016, -30~85, 836MHZ Download PDF datasheet for SD20-0836R9UUQ1.pdf |