| Part Number | B39821-B3836-U410 |
|---|---|
| Manufacturer | Qualcom-RF360 |
| Quantity in stock | 484560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SAW Filter 815.5MHzFrequency 50Ohm SMD 6Pin |
| Category | Filter |
| Family | SAW Filter |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | B39821-B3836-U410 |
| Datasheet download |
| Part Number | B39821-B3836-U410 |
|---|---|
| Operating Temperature | -30 to 85 °C |
| Max Processing Temp | 260 |
| Product Dimensions | 3 x 3 x 1.1 mm |
| Rad Hard | No |
| Mounting | Surface Mount |
| MSL Level | 1 |
| Product Depth | 3 mm |
| Product Height | 1.1 mm |
| Product Length | 3 mm |
| Replacement Part Number | PART-B39821-B3836-U410 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1575.42MHzFrequency 50Ohm SMD 6Pin DCC6C Download PDF datasheet for B39162B3522U410.pdf |
|
Qualcom-RF360 | 1511 SIZE, 2IN1 SAW FILTER ,POST PA - |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 881.5MHz 150 Ohm SMD 5-Pin Download PDF datasheet for B39881B9851P810.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 869MHzFrequency 50Ohm SMD 6Pin DCC6C Download PDF datasheet for B39871B3725U410.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 1880MHzFrequency 50Ohm SMD 5Pin QCS5U Download PDF datasheet for B39192B9459P810.pdf |
|
Kyocera | SAW DPX 2016, 897MHZ ,-20~85 Download PDF datasheet for SD20-0897R9UUQ1.pdf |
|
Murata Manufacturing | RF Filter for Communication Equipment, Chip Multilayer LC Filters (BPF) Download PDF datasheet for LFB212G45SG8V127TEMP.pdf |
|
Qualcom-RF360 | SAW Filter 942.5MHz 150 Ohm SMD 10-Pin Download PDF datasheet for B39182B9811P810.pdf |
|
QORVO | 1234.4 MHZ SAW FILTER - |
|
TAIYO YUDEN | TYCFAR-F6KA-1G5754-L4AB FBAR SAW DEVICES Download PDF datasheet for FAR-F6KA-1G5754-L4AB.pdf |