ESR18EZPJ333 ROHM
ESR18EZPJ333 Images
Please contact us for more photos of ESR18EZPJ333
Part Number ESR18EZPJ333
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 1206 33K OHM 1 3W 5% SMD