LTR10EVHFL1R50 ROHM
LTR10EVHFL1R50 Images
Please contact us for more photos of LTR10EVHFL1R50
Part Number LTR10EVHFL1R50
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH PWR 0805 1.5 OHM 1 2W 1% WIDE TERM SMD