MCR01MZPD5600 ROHM
MCR01MZPD5600 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPD5600
Part Number MCR01MZPD5600
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES PRECISION 0402 560 OHM 1 16W 0.5% SMD