MCR01MZPF5103 ROHM
MCR01MZPF5103 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPF5103
Part Number MCR01MZPF5103
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0402 510K OHM 1 16W 1% SMD