MCR03EZPFX2612 ROHM
MCR03EZPFX2612 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFX2612
Part Number MCR03EZPFX2612
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 26.1K OHM 1 10W 1% 50