MCR03EZPJ393 ROHM
MCR03EZPJ393 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ393
Part Number MCR03EZPJ393
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 39K OHM 1 10W 5% SMD