MCR03EZPJ752 ROHM
MCR03EZPJ752 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ752
Part Number MCR03EZPJ752
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 7.5K OHM 1 10W 5% SMD