MCR10EZPF3322 ROHM
MCR10EZPF3322 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZPF3322
Part Number MCR10EZPF3322
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 33.2K Ohm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MCR10EZPF3322
Datasheet download MCR10EZPF3322.pdf
Request Quotation for MCR10EZPF3322
MCR10EZPF3322 Specifications
Part Number MCR10EZPF3322
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.55 mm
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Package Type SMD
Tolerance 1 %
Lead Finish Tin
Mounting Surface Mount
Max Processing Temp 260|265
Case Size 0805
Power Rating 0.125 W
Resistance Value 33.2 kOhm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Military Standard
Failure Rate
Case Style Molded
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.55 mm
Product Length 2 mm