MCR10FZPF2151 ROHM
MCR10FZPF2151 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPF2151
Part Number MCR10FZPF2151
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 2.15KOhm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R