MCR10FZPF8250 ROHM
MCR10FZPF8250 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPF8250
Part Number MCR10FZPF8250
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 825Ohm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R