MCR10FZPJ474 ROHM
MCR10FZPJ474 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPJ474
Part Number MCR10FZPJ474
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 470KOhm 5% 1 8W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R