MCR10FZPJ684 ROHM
MCR10FZPJ684 Images
Please contact us for more photos of MCR10FZPJ684
Part Number MCR10FZPJ684
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 680KOhm 5% 1 8W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R