MCR18EZHF4703 ROHM
MCR18EZHF4703 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZHF4703
Part Number MCR18EZHF4703
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 1206 470K OHM 1 4W 1% SMD