CL32A107MPVNNNE Samsung Electro-Mechanics
CL32A107MPVNNNE Images
Please contact us for more photos of CL32A107MPVNNNE
Part Number CL32A107MPVNNNE
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% SMD 1210 85\u00b0C Embossed T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CL32A107MPVNNNE
Datasheet download CL32A107MPVNNNE.pdf
Request Quotation for CL32A107MPVNNNE
CL32A107MPVNNNE Specifications
Part Number CL32A107MPVNNNE
Dielectric X5R
Capacitance Value 100 uF
Tolerance 20 %
Operating Temperature -55 to 85 °C
Rad Hard No
Package/Case 1210
Case Size 1210
Max Processing Temp 250
Construction Flat
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 2.5 mm
Lead Finish Tin
Voltage(DC) 10 V
Case Style Ceramic Chip
Product Depth 2.5 mm
Product Height 2.5 mm
Product Length 3.2 mm