| Part Number | 78M6613-IMR F PE3 |
|---|---|
| Manufacturer | Silergy |
| Quantity in stock | 456040 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Single-Phase AC Power Measurement IC 32-Pin QFN |
| Category | Processor IC |
| Family | Processor Misc |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 78M6613-IMR F PE3 |
| Datasheet download |
| Part Number | 78M6613-IMR F PE3 |
|---|---|
| Package Dimensions | 5 x 5 x 0.8 mm |
| Moisture Sensitivity Level | 1 |
| Screening Level | Industrial |
| Supplier Package | QFN |
| Maximum Processing Temperature | 250 °C |
| Pin Count | 32 |
| Rad Hard | No |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Package | 32QFN |
| Replacement Part Number | PART-78M6613-IMR F PE3 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Broadcom | IP PHONE CHIP - |
|
Silergy | Energy Meter IC 120-Pin LQFP T R Download PDF datasheet for 71M6534H-IGTR F.pdf |
|
Cirrus Logic | Audio Processor 144-Pin LQFP Download PDF datasheet for CS496112-CQZ.pdf |
|
Broadcom | IP PHONE CHIP - |
|
NXP | Applications Processors 529-Pin TEBGA II Tray Download PDF datasheet for MCIMX534AVV8C.pdf |
|
Intel | ITLGG8067402568802 SR2Y4 PROCESSOR D-153 - |
|
Silergy | Energy Measurement Processor 24-Pin TQFN Cut Tape Download PDF datasheet for MAX78615+LMU A01.pdf |
|
Silergy | Power and Energy Measurement IC 68-Pin QFN T R Download PDF datasheet for 78M6612-IMR F PD3.pdf |
|
NXP | Application Processor 289-Pin MAPBGA T R Download PDF datasheet for MCIMX283DVM4BR2.pdf |
|
Broadcom | AGINL5128JGLLVHB4250 NL5000BOCA_4M 250MH - |