MINISMDC110H 24-2 TE Connectivity
MINISMDC110H 24-2 Images
Please contact us for more photos of MINISMDC110H 24-2
Part Number MINISMDC110H 24-2
Manufacturer TE Connectivity
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description PPTC, Polyswitch Resettable Fuse, SMD, 4532 Resettable Fuse, 1.10A 8V 100A Imax