CRCW25129R10JNEG Vishay
CRCW25129R10JNEG Images
Please contact us for more photos of CRCW25129R10JNEG
Part Number CRCW25129R10JNEG
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2512 9.1 Ohm 5% 1W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW25129R10JNEG
Datasheet download CRCW25129R10JNEG.pdf
Request Quotation for CRCW25129R10JNEG
CRCW25129R10JNEG Specifications
Part Number CRCW25129R10JNEG
Resistance Value 9.1 Ohm
Rad Hard No
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Product Dimensions 6.3 x 3.15 x 0.6 mm
Case Size 2512
Tolerance 5 %
Case Style Molded
Power Rating 1 W
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Product Depth 3.15 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 6.3 mm