K103K15X7RF53L2 Vishay
K103K15X7RF53L2 Images
Please contact us for more photos of K103K15X7RF53L2
Part Number K103K15X7RF53L2
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125\u00b0C Bulk
ROHS Compliant Yes
MSL Level K103K15X7RF53L2
Datasheet download K103K15X7RF53L2.pdf
Request Quotation for K103K15X7RF53L2
K103K15X7RF53L2 Specifications
Part Number K103K15X7RF53L2
Package/Case 4(Max) X 2.5(Max) X 4(Max)
Capacitance Value 0.01 uF
Product Dimensions 4 x 2.5 x 4 mm