MCT0603MD2941BP500 Vishay
MCT0603MD2941BP500 Images
Please contact us for more photos of MCT0603MD2941BP500
Part Number MCT0603MD2941BP500
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Resistor, SMD, Thin Film Chip, MCT Series, 0603, 2940 Ohm, 50ppm K, \u00b10.1%, 7\"T R 5k