MMA02040D4643BB300 Vishay
MMA02040D4643BB300 Images
Please contact us for more photos of MMA02040D4643BB300
Part Number MMA02040D4643BB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 1406 464K Ohm 0.1% 1 4W \u00b125ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMA02040D4643BB300
Datasheet download MMA02040D4643BB300.pdf
Request Quotation for MMA02040D4643BB300
MMA02040D4643BB300 Specifications
Part Number MMA02040D4643BB300
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.25 W
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Dimensions 3.6 mm
Resistance Value 464 kOhm
Lead Finish Tin
Max Processing Temp 260
Case Size 1406
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Tolerance 0.1 %
Product Diameter 1.4 mm
Product Length 3.6 mm