SMM02040C3320FB300 Vishay
SMM02040C3320FB300 Images
Please contact us for more photos of SMM02040C3320FB300
Part Number SMM02040C3320FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0204(1406) 332 Ohm 1% 1 4W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level SMM02040C3320FB300
Datasheet download SMM02040C3320FB300.pdf
Request Quotation for SMM02040C3320FB300
SMM02040C3320FB300 Specifications
Part Number SMM02040C3320FB300
Military Standard
Product Dimensions 3.6 mm
Type
Case Style Conformal
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Resistance Value 332 Ohm
Power Rating 0.25 W
Max Processing Temp 260
Tolerance 1 %
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Diameter 1.4 mm
Product Length 3.6 mm
Product Weight 18 mg
Replacement Part Number PART-SMM02040C3320FB300
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for SMM02040C3320FB300
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
TE Connectivity
Res Thick Film 0805 5G Ohm 30% 1 8W \u00b1500ppm \u00b0C Molded SMD T R