TNPW0805130RFHTA Vishay
TNPW0805130RFHTA Images
Please contact us for more photos of TNPW0805130RFHTA
Part Number TNPW0805130RFHTA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0805 130 Ohm 1% 1 8W \u00b150ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW0805130RFHTA
Datasheet download TNPW0805130RFHTA.pdf
Request Quotation for TNPW0805130RFHTA
TNPW0805130RFHTA Specifications
Part Number TNPW0805130RFHTA
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.45 mm
Case Size 0805
Max Processing Temp 260
Resistance Value 130 Ohm
Lead Finish Tin/Lead
Rad Hard No
Operating Temperature -55 to 125 °C
Mounting Surface Mount
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Tolerance 1 %
Case Style Molded
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 2 mm