LBZT52MB24T1G Leshan Radio
LBZT52MB24T1G Images
Please contact us for more photos of LBZT52MB24T1G
Part Number LBZT52MB24T1G
Manufacturer Leshan Radio
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description DIODE,ZENER,24V,500MW,2%,HF,SMT,SOD-123
Category Discrete Semiconductor
Family Diode
ROHS Compliant Yes
MSL Level LBZT52MB24T1G
Datasheet download -
Request Quotation for LBZT52MB24T1G
LBZT52MB24T1G Specifications
Part Number LBZT52MB24T1G
Replacement Part Number PART-LBZT52MB24T1G
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for LBZT52MB24T1G
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
TPD4E004DRYR
Texas Instruments
ESD Suppressor Diode Arrays \u00b112KV 6-Pin USON T R
Download PDF datasheet for TPD4E004DRYR.pdf
TDZTR24
ROHM
Diode Zener Single 24V 10% 500mW 2-Pin TUMD T R