ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T Abracon
ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T Images
Please contact us for more photos of ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Part Number ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CRYSTAL, SMD, uP, Low Profile, HC49 US (AT49), 16.384MHz, T&R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Datasheet download ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T.pdf
Request Quotation for ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T Specifications
Frequency Tolerance
Type Crystal
Frequency Stability ±30
Load Capacitance
Frequency Aging
Mode of Oscillation Fundamental
Replacement Part Number PART-ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
ASCO-19.200MHZ-EK-T3
Abracon
SMD Programmable Crystal Oscillator 19.2MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T R