| Part Number | ABM10-24.000MHZ-E20-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 748190 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 24MHz 10pF 4-Pin Miniature CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM10-24.000MHZ-E20-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM10-24.000MHZ-E20-T |
|---|---|
| Frequency Stability | ±30 |
| Product Dimensions | 2.5 x 2 x 0.5 mm |
| Pin Count | 4 |
| Supplier Package | Miniature CSMD |
| Mounting | Surface Mount |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Standard Frequency | 24 MHz |
| Rad Hard | No |
| Load Capacitance | 10 |
| Frequency Tolerance | |
| Series Resistance | 100 Ohm |
| Type | Crystal |
| Package | 4Miniature CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM10-24.000MHZ-E20-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | Crystal 32.768KHz 6pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1A000141001600.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 19.6608MHz 12pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1E000021070614.pdf |
|
Murata Manufacturing | Resonator 9MHz 33pF 3-Pin SMD Embossed T R Download PDF datasheet for CSTCE9M00G15C99-R0.pdf |
|
Abracon | Crystal 20MHz 10pF 4-Pin Miniature CSMD T R Download PDF datasheet for ABM10-20.000MHZ-E20-T.pdf |
|
Abracon | Crystal 26MHz 14pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM8-26.000-14-D1G-T.pdf |
|
Seiko Instruments | FA-238 26M 9PF 15PPM - |
|
CTS | Crystal 16MHz 10pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 402F16011CAT.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 16MHz 12pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1E000021011900.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABS10-32.768KHZ-1-T.pdf |
|
TAITIEN ELECTRONICS(SHENZHEN | TTIXIHEECNF-25.000000MHZ 10.8 X 4.5 MM - |