| Part Number | ABM3B-24.000MHZ-10-1-U-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 396740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 24MHz 10pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM3B-24.000MHZ-10-1-U-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM3B-24.000MHZ-10-1-U-T |
|---|---|
| Supplier Package | CSMD |
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Standard Frequency | 24 MHz |
| Type | Crystal |
| Product Dimensions | 5 x 3.2 x 1.1 mm |
| Rad Hard | No |
| Pin Count | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM3B-24.000MHZ-10-1-U-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 22.1184MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM7-22.1184MHZ-D2Y-T.pdf |
|
Seiko Instruments | SG-8002CA 16.000000MHZ PC C - |
|
Seiko Instruments | KSI-29019-6010-726 SG-615PCG 25.000000M - |
|
Seiko Instruments | Crystal 32.768KHz 20pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1A000141000100.pdf |
|
AVX | SMT CRYSTAK OSCILLATOR Download PDF datasheet for CX2016DB48000E0DLFA1.pdf |
|
TAITIEN ELECTRONICS(SHENZHEN | Crystal 25MHz 30pF 2-Pin Thru Hole Download PDF datasheet for XIIEELNANF-25.000000MHZ.pdf |
|
Diodes Incorporated | CRYSTAL CERAMIC SEAM3225 T&R 3K - |
|
Abracon | Crystal 20MHz 10pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM10-20.000MHZ-1-A10-T.pdf |
|
NDK | Crystal 12MHz 8pF 4-Pin SMD Download PDF datasheet for NX3225SA-12.000M-STD-CRS-2.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF \u00b130ppm 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABS07-32.768KHZ-4-T.pdf |