| Part Number | ABM8-25.000MHZ-B2-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 141850 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8-25.000MHZ-B2-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8-25.000MHZ-B2-T |
|---|---|
| Series Resistance | 50 Ohm |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 0.8 mm |
| Pin Count | 4 |
| Type | Crystal |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Supplier Package | CSMD |
| Mounting | Surface Mount |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8-25.000MHZ-B2-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
CTS | Crystal 25MHz 20pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for 403I35E25M00000.pdf |
|
Diodes Incorporated | 24MHZ CRYSTAL 5032 Download PDF datasheet for FY2400053.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 6pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q13MC3061000614.pdf |
|
Kyocera | KEDCX3225SB24576H0KFSA1 CX3225SB24576H0K Download PDF datasheet for CX3225SB24576H0KFSA1.pdf |
|
NDK | CRYSTAL EXS00A-02724 - |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1A000111000300.pdf |
|
Kyocera | Crystal 32MHz 8pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX2016DB32000D0FFFZ1.pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3B-25.000MHZ-B2-T.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 40MHz 10pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q22FA1280015200.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 28.63636MHz 16pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1E000341003000.pdf |