| Part Number | ABM8-30.000MHZ-B2-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 334420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 30MHz 18pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8-30.000MHZ-B2-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8-30.000MHZ-B2-T |
|---|---|
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 0.8 mm |
| Type | Crystal |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Supplier Package | CSMD |
| Pin Count | 4 |
| Standard Frequency | 30 MHz |
| Series Resistance | 40 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8-30.000MHZ-B2-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 25MHz 16pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM11-25.000MHZ-16-R150-D-T.pdf |
|
AVX | CX3225SB27000H0FZF33 K1101-08481-431 Download PDF datasheet for CX3225SB27000H0FZF33.pdf |
|
Seiko Instruments | TG-5006CJ-19H 26.000000 MHZ - |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | Crystal 16MHz 9pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for TZ0111A.pdf |
|
Kyocera | Crystal 12MHz 12pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CX2520DB12000H0FLJC1.pdf |
|
Kyocera | Crystal 13.56MHz 12pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX5032SB13560H0FFF02.pdf |
|
Fox | Crystal 8MHz 20pF 2-Pin HC 49SD T R Download PDF datasheet for FOXSDLF 080-20 TR.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 6pF \u00b120ppm 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABS07-120-32.768KHZ-T.pdf |
|
AVX | Crystal 16MHz 8pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX2016DB16000D0FLJCC.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 48MHz 10pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for Q22FA2380007600.pdf |